Background Image

Agenda

  • maart
    2 maart - 13:00 u

    25ste Boat Race Koninklijke Brugse Roeivereniging

     

    10 maart - 12:00 u

    Opening Geboortebos in Sint-Michiels

     

    24 maart - 12:00 u

    Eneco Clean Beach Cup

     

    24 maart - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Dudzele
    Zaal De Polder, Stokerij 10


    27 maart - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Kruis
    Gemeenschapshuis Sint-Kruis, Moerkerksesteenweg 190


    30 maart - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Onze Lieve Vrouwe, Magdalena en Steenstraatkwartier
    Magdalenakerk, Stalijzerstraat 19


    31 maart - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Assebroek
    Hoeve Hangerijn, Gemeneweideweg-Zuid 113


  • april
    3 april - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Koolkerke
    Ontmoetinscentrum 't Reigersnest, Arendstraat 12


    6 april - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Assebroek
    Daverlo, Dries 2


    7 april - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Michiels
    Vives-Atrium, Xaverianenstraat 10


    24 april - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Burg- en Sint-Gilliskwartier
    Howest, Sint-Jorisstraat 71


  • mei
    5 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Basisschool Kantelberg, Raadsherenlaan 42


    8 mei - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Pieters
    Buurtcentrum De Dijk, Blankenbergse Steenweg 221


    11 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Michiels
    Basisschool Sint-Michiels, Sint-Michielslaan 33


    12 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Andries
    Sint-Lodewijkscollege - De Ark, Magdalenastraat 30


    15 mei - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Zwankendamme
    Centrumzaal, Lisseweegse Steenweg 79


    18 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Assebroek
    OLVA, Collegestraat 24


    19 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Lissewege
    Basisschool Ter Poorten, Stationsstraat 25


    25 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Langestraat- en Seminariekwartier
    Grootseminarie, Potterierei 72