Background Image

Agenda

  • mei
    5 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Basisschool Kantelberg, Raadsherenlaan 42


    8 mei - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Pieters
    Buurtcentrum De Dijk, Blankenbergse Steenweg 221


    11 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Michiels
    Basisschool Sint-Michiels, Sint-Michielslaan 33


    12 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Andries
    Sint-Lodewijkscollege - De Ark, Magdalenastraat 30


    15 mei - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Zwankendamme
    Centrumzaal, Lisseweegse Steenweg 79


    17 mei - 18:30 u

    Workshop Ambassadeur Brugge en haar trage wegen

    Zaal de Polder, Stokerij 10 in Dudzele


    18 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Assebroek
    OLVA, Collegestraat 24


    19 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Lissewege
    Basisschool Ter Poorten, Stationsstraat 25


    20 mei - 18:30 u

    Workshop Ambassadeur Brugge en haar trage wegen

    Kasteel Van Tillegem, Tillegemstraat 81 


    24 mei - 18:30 u

    Workshop Ambassadeur Brugge en haar trage wegen

    Hoeve Hangerijn, Gemeneweideweg Zuid 113


    25 mei - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Langestraat- en Seminariekwartier
    Grootseminarie, Potterierei 72


    26 mei - 11:00 u

    (H)Eerlijk Brugge

    Gezellig en duurzaam foodfestival rondom de kiosk in het Koningin Astridpark, van 11u-17u. 


    30 mei - 14:30 u

    Heilige Bloedprocessie

    De Heilig Bloedprocessie gaat jaarlijks uit op Onze-Lieve-Heer-Hemelvaart. In 2019 trekt de processie door de Brugse straten op donderdag 30 mei vanaf 14.30 uur.

     

  • juni
    5 juni - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Jozef
    Lokaal Dienstencentrum De Garve, Pannebekestraat 33


    12 juni - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Christus-Koning
    PC De Koepel, Gerard Davidstraat 10


    15 juni - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Zeebrugge
    Gemeenschapshuis Zeebrugge, Marktplein 12


    18 juni - 18:30 u

    Workshop Ambassadeur Brugge en haar trage wegen

    Vrijwilligerscentrale, Kraanplein 6


    23 juni - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Andries
    Freinetschool De Boomhut, Koning Leopold III-laan 102


    26 juni - 20:00 u

    Buurt aan de beurt

    Freinetschool De Tandem, Leopold Debruynestraat 56


    29 juni - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Andries
    Sporthal Koude Keuken, Zandstraat 284


  • juli
    6 juli - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Ezelstraat en West-Bruggekwartier
    Sint-Godelieveabdij, Boeveriestraat 41


    7 juli - 10:30 u

    Buurt aan de beurt

    Sint-Pieters
    Het Entrepot, Binnenweg 4